Tutaj pojawiać się będą świadectwa działania Mocy Bożej w naszym życiu.
Będziemy dzielić się również wartościowymi, budującymi treściami innych chrześcijan.

Chciał(a)byś się podzielić z nami swoim świadectwem? Napisz do nas.

Umiłowani - po wielbieniu w Tauron Arenie

Byliśmy świadkami pięknego wyznana wiary ponad 16 tysięcy osób podczas uwielbienia „Umiłowani”, które poprowadzili 26 października w Tauron Arenie Kraków dominikanie o. Adam Szustak i o. Tomasz Nowak z zespołem Owca. więcej »

Zaproszenie na kurs Filipa

Bóg kocha Cię już teraz. Jest z Tobą w chwili gdy to czytasz, i we wszystkich wydarzeniach Twojego życia więcej »

Świadectwo Łukasza po Kursie Animacji Modlitwy Charyzmatycznej

Kurs był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem ponieważ pozwolił mi odkryć tożsamość naszej wspólnoty. Bardzo trafia do mnie sposób w jaki przekazywane są treści na kursach. Podpieranie przekazywanych informacji wieloma grafikami i ilustracjami w połączeniu z różnymi dynamikami pozwala lepiej przyswoić i zapamiętać treści. Szczególnie w moje serce trafiło wypowiedziane Czytaj dalej… więcej »

„Jak Cię kochać, Maryjo?” - rekolekcje w Gdańsku-Sobieszewie

W dniach 1- 3 sierpnia w Sanktuarium MB Saletyńskiej w Gdańsku-Sobieszewie odbyły się rekolekcje przed 11 rocznicą koronacji tamtejszej figury Pięknej Pani. Rekolekcje wygłosił ks. Marek Koziełło MS. więcej »

Bóg kocha mnie takiego jakim jestem

Świadectwo Macieja po kursie Filipa Witam, Na wstępie bardzo chciałbym podziękować za zaproszenie na kurs i poświęcony czas. Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania, za to że poświęcacie swój wolny czas dla innych, widać to w każdym aspekcie, w modlitwie, śpiewie, rozmowie czy chociażby nawet w poczęstunku. Włożyliście w to Czytaj dalej… więcej »

Older Entries »