W lipcu zeszlego roku na Brzegach papież Franciszek przekonywał, że nie przyszliśmy na świat, aby „wegetować”, aby wygodnie spędzić życie, żeby uczynić z życia kanapę, która nas uśpi. Przynaglał:
Przyjaciele, Jezus jest Panem ryzyka, tego wychodzenia zawsze „poza”. Jezus nie jest Panem komfortu, bezpieczeństwa i wygody. Aby pójść za Jezusem, trzeba mieć trochę odwagi, trzeba zdecydować się na zamianę kanapy na parę butów, które pomogą ci chodzić po drogach, o jakich ci się nigdy nie śniło, ani nawet o jakich nie pomyślałeś, po drogach, które mogą otworzyć nowe horyzonty, nadających się do zarażania radością, tą radością, która rodzi się z miłości Boga, radością, która pozostawia w twoim sercu każdy gest, każdą postawę miłosierdzia.
Zapraszam Cię do odważnej decyzji.
Przyjdź i przekonaj się jak dobry jest Bóg.

Zapisy:
Przemysław Radzyński
tel.: 661 253 881
e-mail: sne.filip.krakow@gmail.com
lub poprzez formularz Google, który znajduje się poniżej.

Przy zapisywaniu się, należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • wiek,
  • numer telefonu lub adres e-mail, przez który będziemy mogli się z wami skontaktować.

1 komentarz

IM · 19 listopada 2017 o 15:52

To jest kurs, spotkanie, które potrafi zmienić życie. Jeśli myślisz o tym, że coś chcesz w swoim życiu zmienić i nie bardzo wiesz, co to może być i w którą stronę teraz masz iść, to jest to doskonała okazja żeby spróbować czegoś innego. Tu nie tylko słuchasz, ale masz możliwość doświadczyć, przeżyć. I to jest dla mnie najważniejsza wartość tego kursu. Wystarczy dać sobie szansę i przyjść.
Polecam, Iwona M

Dodaj komentarz

Avatar placeholder